FİLİZ ÜNLÜ

FILIZ UNLU - 1

1970 Almanya doğumluyum. Okul eğitimimi İzmir’de tamamladım.1989 yılında çalışmaya başladığım turizm sektöründe İzmir dahil olmak üzere Kuşadası, Bodrum, Alanya ve Marmaris bölgelerinde bulunan seyahat acentalarında çeşitli görevlerde yer aldım. 2000 yılında acenta müdürü olarak çalıştığım firmadan ayrılarak tekstil sektörüne geçiş yaptım. 2010 yılına kadar Tiffany, LTB ve Adil Işık firmalarında mağaza yöneticisi olarak çalıştım.

14 yıl önce sevgili Reiki öğretmenim Hayal Ayaz  ile tanıştıktan sonra Reiki hayatıma girdi. Reiki şifa enerjisini hayatımın her safhasında kullandım. Derecelerimi tamamlayıp Reiki Master Teacher oldum. Ruhsal gelişimimin yanı sıra kişisel gelişim yolculuğumda başladı. Bu yolculuğun hiç bitmeyen ve devam eden bir gelişim olduğuna inanıyorum. Aldığım eğitimlerle kendimde ve çevremde uyguladığım çalışmalar neticesinde edindiğim deneyim ve tekniklerle Reiki  1 derece, reiki 2. derece, reiki 3A ve 3B master teacher,  yaşam koçluğu ve NLP  sertifikalı eğitimler ve danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyorum.

Bu yolculuğa çıkmak isteyen kendi gerçeğini bulmak, kendini geliştirmek, potansiyelini keşfetmek, ruhsal yönden gelişmek ve şifalanmak isteyen herkesin yanındayım. Sevgilerimle.

 

Aldığım Eğitim ve Seminerler:

Reiki Grand Master  Teacher Hayal Ayaz’dan

Usui Reiki Ryoho 1.derece

Usui Reiki Ryoho  2.derece

Usui Reiki Ryoho 3A derece

Usui Reiki Ryoho  3B derece Master Teacher

Bolluk Bereket Reiki  Master Teacher

Karuna Reiki Master Teacher

Terami Reiki  Master Teacher

AGMA (Altın Gümüş Mor Alev Enerjisi) Master Teacher

 

 

Kuantum Yaşam Akademisi’nden

Kuantum Yaşam Koçu

NLP Practitioner

NLP Master Practitioner

NLP Training

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla