KUANTUM KOÇLUK

koçluk

 

KUANTUM sözlük anlamı olarak “Bir dalganın olası değerlerinin alt değer kümelerinden biri” anlamını taşır. İngilizce’de “Quantum”, Latince’de “Quantus” olarak kullanılan kuantum, atom düzeyindeki, hatta atomdan daha küçük parçacıkların fizik kurallarını tanımlamakta kullanılır.

 

Kuantum teorisi Nedir?

Bilim tarihinin en çok kafa yorulan ve birçok hararetli tartışmaya konu olan teorilerinin başında gelir. Doğurduğu sonuçlar ise yalnız fizik bilimine değil birçok sanat akımına, sosyolojik teoriye ve değişik alanlara ilham kaynağı olmuştur. Kuantum teorisi kabaca bir atomun yörüngelerinde bulunan elektronların enerji seviyeleri arasındaki sıçrayışlardır. İlk bakışta herhangi bir fizik teorisinden farksız gibi gözükse de biraz derinlere indiğimizde aslında bu teorinin akıl almaz süreçlerden geçtiğini görürüz.

Kuantum Düşünce Tekniği

Bizim gelişmemiz için gereken bütün araçlar: uygun iş, eş, yaşam alanı,ev, bedenimizin sağlığı bu yüksek frekanslı enerjiden nasibini alır. Siz, sınırlayıcı, engelleyici düşünce kalıplarınızı fark edip bunların yerine güçlendirici inançlarınızı koyduğunuzda hayatınız bu yeni inançlarınız doğrultusunda değişmeye başlayacaktır. Sizin için en uygun kişi, en uygun imkan,en uygun zamanda karşınıza çıkacaktır. Yapmanız gereken şey uzanıp onu almaktır.

Doğuştan doğal olarak hakkınız olan mutluluğu, bereketi, bolluğu ve sevinci yaşamanıza imkan tanımış olursunuz.
Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.
Kuantum Düşünce Tekniği; kendimizi tanımaya, başkalarını anlamaya, evrensel sistemin işleyişini fark etmekten doğan bilgeliğe ulaştırarak beden enerjimizi de düzene sokar. Kişiler daha güçlü canlı ve güzel olurlar. Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler. Kendi içsel kodlamanızdaki yapmanız gereken işinizle ilgili ipuçlarını yakaladıkça adımlarınız hızlanır. Yaşamın temel amacı olan sevinç duygusunu yüreğimizde hissetmemiz için bize imkanlar sunar.

 

 KOÇLUK

Koçluk bir insanın kişisel ve profesyonel hayatının dilediği şekilde değişmesine yardım etmek ve ona olabileceği en iyisi olmasında destek olmaktır. Etkisini çok üzün süre hatta ömür boyu hissettiren fark ve değişim yaratmak için kullanılan bir sistemdir.

Kuantum Yaşam Koçu Kimdir ?

Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve arkadaşlarımızdan farkında olmadan bilinçaltımıza yüklenen ve daha sonra inançlarımız haline gelen düşünce kalıplarımız vardır. Bunun yanı sıra kaybetme, başarısızlık, yalnız kalma, parasızlık ve sevilmeme gibi duygu ve düşüncelerle de korkularımız şekillenir.

Bu duygular içerisindeyken enerji frekansımız düşer. Etrafa düşük enerji yayarız. Ve bu durum içindeyken hayatımıza olumsuz durumları, kişileri çekmeye başlarız. Ve bu kısır döngü içinde döner dururuz.

Kuantum Yaşam Koçu danışanın kendi içindeki potansiyeli ortaya çıkartmayı sağlar. Koç, sizi yönlendirmez ya da sorunlarınıza yanıt vermez, bunun yerine doğru soruları sorarak cevaplarını içinizde bulabilmeniz için size doğru araç ve tekniklerle kör noktalarınızı görmenizi, yanlış enerji kalıplarınızdan kurtulmanızı, sınırlarınızı keşfetmenizi sağlayan ve bu yolda sizinle beraber yürüyen kişidir.

 

Cevapla