BOLLUK BEREKET REİKİSİ

Slayt3Bolluk Bereket Reikisi, bir sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır. Uyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji aşağıda anlatıldığı şekilde sembolleri kullanarak aktive edilir.

Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek enerjiyi aynı zamanda küçümsemek anlamına gelecektir. Hayatımızda ‘bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de en çok maddi hayatımızda kullanılmaktadır. 
Bolluk ve bereket reikisin de üç tane sembol vardır.Bu semboller enerjiyi, aynı büyütecin kendisine yansıyan güneş ışıklarını yoğunlaştırdığı gibi, güçlü bir şekilde odaklıyorlar ve yükseltiyorlar.Bunun için bu sembollerin insanlığın hizmetine verilmesi uygun görüldü. Bolluk ve bereket reiki uyumlaması alan herkes kendi istediği ölçüde refaha kavuşmuş.ilişkilerinde karmik travmalar yaşayanlar travmalarından arınmışlardır.Bolluk ve bereket reikisi uyumlaması alıp bolluk ve bereketin sembollerini kullanırken arzu ediyorsanız rehberlerinizi, yükselmiş üstatları, melekleride çağırın, istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaktan çekinmeyin.

Sonuçta biz buraya yaşamaya,istediğimiz her şeyi deneyimlemeye geldik. Bu semboller bolluğa bolluk katmak için kullanılır.Maddi ve manevi her türlü sıkıntıyı uzaklaştırır.Senden evrene yayılacak olan titreşim hangi frekans üzere senden çıkarsa, yine ayni frekansta ama bir kartopunun dağdan aşağıyuvarlanırken dönüştüğü bir çığ gibi sana dönecektir. İşte bu yüzden evrene yaydığımız titreşimin frekansının, pozitif olmasına özen göstermeliyiz. Eğer negatif olursa sen, senden çıkanların sana dönerken dönüştüğü çığın altında kalabilirsin.

 

Prensipler ve Kurallar (5 Prensip )
1) Herkese neşe ile, cömertçe ver, ama senin minnettar armağanını alan kişiden karşılık bekleme. Evren seni doğru zamanda ve doğru yerde ödüllendirecektir….sadece özgürce ver, o sana geri gelebilir.
2) ‘İstemek’ yerine arzulamak veya dilemek sözcüğünü kullan… Arzularına tutkulu şekilde inan.
3) Yaşamının amacını bil..yaparken sana en çok sevinç veren şey nedir..Yaşamını amaç dolu yaşamana yardım etmek için hedeflerini oluştur.
4) Hatalar veya pişmanlıklar yoktur…sadece büyümeyi ve odağımızı değiştirmeyi öğrenme fırsatları var.
5) Mantrayı yaşa, şimdide dururken her düşünce ile mantrayı solu :Ben bolluğum, Ben bereketim, Ben refahım, Ben zevk-ü sefayım

 

Bolluk- Bereket Reikisi ile yaşanması muhtemel olaylar:

- İşinizi değiştirebilirsiniz
- Zam alabilirsiniz
- Evinizi, arabanızı daha yenisi ile değiştirebilirsiniz
- Kendinizi daha zengin hissederek yaşamaya başlayabilirsiniz ve maddi baskılardan kurtulursunuz. Bu sayede blokajlarınız gideceğinden gerçekten zenginleşmeye başlarsınız
- Bet bereket olayı var ya, işte ondan fazlası ile nasiplenirsiniz. 
- İçinizdeki sevgi ve mutluluk hali artar
- Neye eliniz atsanız indirime girmiş olur (bu benim başıma çok gelir!)
- Hayırlı olan her şeyde artış olabilir (sevgili, iş, müşteri, sağlık)

 

Hakkında Site Yönetimi

Cevapla