UYGULAMALI ÇALIŞMALAR

Bolluk Bereket Şifa Çalışması 60 Gün

essu_136394706729

Ben ……. (buraya isminiz) ! Benim niyetim – para dahil olmak üzere- bütün bolluk bereket sembollerini hayatıma çekip bilinçaltımda daha fazla bolluk, bereket, zenginlik, şans, talih ve  kısmet bilinci oluşturarak  bolluğu, bereketi maddi ve manevi her durumda görmek doya doya yaşamaktır…   Ben kendimi ürettiğim bütün işlerden çok para kazanmakla birlikte, bu dünyada var olan en cömert en zengin kaynaklar ... Devamını Oku »

Eve Dönüş (Meditasyon Çalışması)

imagesXCRKNMGT

İç dünyanızın derinliklerine ait katmanlar olan enerji bedenlerinizde olup bitenlerin daha çok farkına varabilmenizin bir başka yoluda “Eve Dönüş” çalışmasıdır. Tüm talimatları baştan sona okuyun. Daha sonra adım adım uygulamaya geçin (gerektiği zaman bir gözünüzü açarak sayfaya bakabilirsiniz). Bu uzun bir teknik olduğundan dolayı, her bir adım için kendinize 30 saniye izin vermek isteyebilirsiniz. Tekniği bir ya da iki kere ... Devamını Oku »

Kendini Geri İsteme Duası

images

Ben, ———– , fiziksel bir insan odağı olarak, tüm boyutlarda bulunan, geçmiş, şimdi ve gelecekte, varolan tüm zaman ve mekan çerçeveleri içindeki her tür ve form içinde olan ve ancak şu anda benim yüksek iyiliğim adına artık hiç bir yararı bulunmayan, tüm anlaşmalarımı iptal ediyorum ve terk ediyorum. Ve şu anda bu anlaşmalara taraf olan tüm varlıkların artık durmasını, benim ... Devamını Oku »