Yazar Arşivi: Site Yönetimi

Bolluk Bereket Şifa Çalışması 60 Gün

essu_136394706729

Ben ……. (buraya isminiz) ! Benim niyetim – para dahil olmak üzere- bütün bolluk bereket sembollerini hayatıma çekip bilinçaltımda daha fazla bolluk, bereket, zenginlik, şans, talih ve  kısmet bilinci oluşturarak  bolluğu, bereketi maddi ve manevi her durumda görmek doya doya yaşamaktır…   Ben kendimi ürettiğim bütün işlerden çok para kazanmakla birlikte, bu dünyada var olan en cömert en zengin kaynaklar ... Devamını Oku »

Genetik Kodumuzda Saklı Gizemler

75ff5814c959ad594425c1c330dabc77_1316680803

“Kalıtsal” terimi, bundan 20-30 yıl öncesine kadar Kader ya da Alınyazısı ile neredeyse eş anlamlıydı. Bir kuşaktan diğerine aktarılan özellikler değiştirilemez görülmekteydi. Oysaki yetenek, büyük çabalar sonucunda elbette geliştirilebilir. Çevre ve diğer dış etkenler genlerimizin işleyişini değiştirebilir. Artık, uyuyan genlerin uyandırılabileceğini biliyoruz. Diğer bir mucizevi olan kısımsa; işleyiş ilkelerinin temelde aynı olmasına karşın, genlerin sonsuz sayıda kombinasyon olasılığından dolayı hiçbir ... Devamını Oku »

Reiki Uygulamasının Faydaları

images0PLW11RL

Reikiyi  hayatımızın her alanında kullanabiliriz. Reikinin amacı kişisel ve spritüel tekamülü güçlendirmektir. Başta kendiniz olmak üzere, herkese ve her şeye rahatlıkla Reiki uygulayabiliriz. Düzenli yapılan Reiki enerji çalışmaları ile gün içinde harcanan enerjinin yerine, bedenin kendisini yeniden dengeleyeceği ortamın oluşması sağlanır. Bu enerji çalışmaları bedeni toksinlerden arındırır ve bedenin yaşam enerjisini düzene sokar. Böylece beden enerjisi dengelenir ve enerjisi dengelenen ... Devamını Oku »

Eve Dönüş (Meditasyon Çalışması)

imagesXCRKNMGT

İç dünyanızın derinliklerine ait katmanlar olan enerji bedenlerinizde olup bitenlerin daha çok farkına varabilmenizin bir başka yoluda “Eve Dönüş” çalışmasıdır. Tüm talimatları baştan sona okuyun. Daha sonra adım adım uygulamaya geçin (gerektiği zaman bir gözünüzü açarak sayfaya bakabilirsiniz). Bu uzun bir teknik olduğundan dolayı, her bir adım için kendinize 30 saniye izin vermek isteyebilirsiniz. Tekniği bir ya da iki kere ... Devamını Oku »

USUİ REİKİ

Slayt1

Reiki  ve Tarihi Rei her yerde varolan,  Ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca’da, “Evrensel Yaşam Enerjisi” anlamına gelmektedir. 1900’lü yılların başında Mikao Usui tarafından çok eski olan şifa yönteminin araştırılmasıyla ortaya çıkmıştır. Reikinin tarihi çok daha eski olmasına rağmen bu bilginin günümüze ulaşmasındaki en önemli kişi bu konuyu derinlemesine araştıran Mikao Usui’dir. Reiki yaklaşık olarak M.Ö 5000 ... Devamını Oku »

KARUNA ve TERA-MAİ REİKİ

karuna

KARUNA REKİ Karuna Reiki  motive edici güçtür. Kendi yaşamını farkındalıkla yaşamak ve kuvvetlendirmek isteyen kişiler Karuna Reikiyle çalışabilirler. Böylece kişi önce kendine sonra çevresine yararlı olabilir. Knedimizin ve evremizdeki insanların acılarını azaltmak için kullanılır. Karuna Sanskritçe den gelen bir kelimedir. Kelime anlamı olarak çevremizdeki kişilerin acılarını azaltmak yani başkalarına onlara şefkat vermek denilebilir. Geçmişten günümüze kadar Hinduizm, Budizm ve Zen ... Devamını Oku »

BOLLUK BEREKET REİKİSİ

Slayt3

Bolluk Bereket Reikisi, bir sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır. Uyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji aşağıda anlatıldığı şekilde sembolleri kullanarak aktive edilir. Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek enerjiyi aynı zamanda küçümsemek anlamına gelecektir. Hayatımızda ‘bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de ... Devamını Oku »

AURA ve ÇAKRALAR

çakra

Aura Aura sözlük anlamı olarak eski Yunanca’dan gelmektedir; meltem, esinti manasını taşımaktadır. İnsan bedenini çevreleyen elektromanyetik bir alan ve enerji kalkanıdır. Sadece insan bedenini değil bitki ve hayvanları da çevrelemektedir. Bu enerji sisi, bulutu genelde üçüncü göz denilen duru görü yeteneği açık olan kişilerce görülebilmektedir. Semyon Kirlian adlı Rus deneycisi tarafından yapılan fotoğraf makinesi kanalıyla da bilimsel olarak gerçekliği kanıtlanmıştır. ... Devamını Oku »

ALTIN GÜMÜŞ MOR ALEV

Slayt4

ALTIN GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ ( AGMA) Altın Gümüş mor alev (Daha önce gümüş mor alevdi, daha sonra altın enerjisi eklendi,kullanım aynıdır.) Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen spiritüel bir enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi ... Devamını Oku »

HO’OPONOPONO YÖNTEMİ

hopo

Ho’oponopono yöntemi;Ihaleakala Hew Len Joe Vitale tarafından dünyaya tanıtılmış bir şifa, arınma yöntemdir. Ho’oponopono Tanrısal düşüncelerin, kelimelerin, faaliyetlerin ve hareketlerin etkisiyle içinizde ki zehirli enerjilerin temizlenme sürecidir.Bu yöntem ile yaşadığımız her sorun bir sıkıntı olarak değil bir fırsat olarak görülür.Sorunlar, SEVGİ’nin gözleriyle görmemiz ve onun verdiği esinle hareket etmemiz için bize bir şans daha vermek üzere ortaya çıkan geçmişin tekrarlanan ... Devamını Oku »